Haber

Bandırmaspor, Spor Toto 1. Lig’de ikinci yarıya hazır

Beycimento Bandırmaspor Teknik Müdürü Mesut Bakkal, Spor Toto 1. Lig’in 2. yarısına hazır olduklarını belirterek, “Özellikle ilk yarıda yakaladığımız ivmeyi sürdürmek istiyoruz.” dedim.

Ligde ikinci yarının ilk haftasını da iyi geçiren Bandırmaspor’un teknik direktörü Mesut Bakkal, kulüp tesislerinde basın mensuplarıyla görüşmeye geldi.

Orta devre kamp döneminin sorunsuz geçtiğini ve ikinci yarıya yeterince hazırlandıklarını belirten Bakkal, ilk yarıda yakaladıkları ivmeyi sürdürmek istediklerini söyledi.

Tecrübeli teknik direktör şunları kaydetti:

“İyi bir kamp dönemi geçirdik. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Bir sorunumuz yok, hazırız. Özellikle ilk yarıda yakaladığımız ivmeyi devam ettirmek istiyoruz. Gideceğimiz yol kesinlikle Gideceğimiz yolda kadro olarak içeride oynayacağımız maçların kıymetini bilen bir takım var ve buna göre hazırlanıyoruz.” Hem oyun olarak hem de stat olarak ne yapacağını bilen bir kadro var. amaçlı. Özellikle evimizde oynayacağımız 10 maçı kaybetmemeliyiz. Artık hedefe odaklandığımız için hem kadro olarak hem kulüp olarak hem de camia olarak yolumuz belli oldu.”

Göreve geldiği gün iyi bir ekiple çalışacağını söylediğini hatırlatan Bakkal, “İyi bir ekiple çalışıyorum. Yani kazanmak isteyen, hedefe ulaştıkça heyecanlanan bir grup var. Yeni transferlerle güçlendik, iyi transferlerimiz var, bunları Tuzlaspor’a karşı kullanacağız. Olağan ilk maç Tuzlaspor bizim. Ligin ikinci yarısına da iyi başlamak bizim için çok değerli. Sıradan destek de çok değerlidir. Şu ana kadar kişisel olarak çok destek aldık ama tribünlerin dolu olması da bizim için bir başka avantaj. Taraftar kulübümüzü de bu maça bekliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu