Haber

İlhan Palut’tan Beşiktaş itirafı: İlgi durumu olduğunu da duydum

Süper Lig gruplarından Konyasporkiminle yollar ayrıldı Beşiktaşile anılan İlhan Palut, hakkında ortaya atılan tezleri yanıtladı.

“İLGİ DURUMUNUZU DUYDUM”

Rastgele bir teklif almadığını belirten Palut, ” BeşiktaşGeçen sezon ve bu sezon sportif direktör Ceyhun Kazancı ile herhangi bir temasınız oldu mu?” Konyaspor teknik direktörünün adını Beşiktaş gibi bir kulüpte anması benim için olduğu kadar Konyaspor’un teknik direktör tercihi için de çok önemli bir referans. İletişim, yüz yüze veya telefon görüşmesi. İlgilendiğini duydum ama tekrar söyleyeceğim, Beşiktaş’ın hiçbir menajeri veya Ceyhun Bey ile görüşmedim” dedi.

“TÜRKİYE’NİN EN İYİ ORTA SAHASI”

RadyoSpor’da yer alan habere göre; Son dönemde Beşiktaş’ın adından söz ettirdiği Konyasporlu futbolcu Amir Hadziahmetovic ile ilgili görüşünün sorulması üzerine Palut, “Konyaspor’daki çalışma sürecimizde hemen hemen her oyuncumuz çok para kazandı. Amir Türkiye’nin en güzel orta sahası. .Ancak ben şu şekilde düşünüyorum.Konyaspor için çok değerli bir isim kararı Konyaspor yönetimi verecektir.Amir 1.bölgeden 2.bölgeye takımı transfer ederken çok iyi bir kilit açıcı.Bu noktada bence Bütün takımların kullanabileceği bir oyuncu. Amir direkt olarak şampiyonluğu mutlaka kazanır. Bu amaçla oynayan kadrolarda yer alabilecek potansiyel bir isim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu