Haber

İrem Derici ve Atakan Işıktutan sevgili mi?

Yoğun bir konser maratonuyla İrem Derici sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geliyor. İrem Derici ile Atakan Işıktutan’ın sevgili olup olmadığı ve Atakan Işıktutan’ın kim olduğu merak ediliyor. İrem Derici’nin yeni sevgilisi araştırılıyor. İrem Derici ve Atakan Işıktutan çıkıyor mu? İrem Derici ve Atakan Işıktutan sevgili mi? Detaylar haberimizde…

İREM DERICI VE ATAKAN IŞIKTUTAN SEVGİLİ Mİ?

“At gibi aşığım” sözleriyle konuşulan şarkıcı İrem Derici’nin yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Derici’nin eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile aşk yaşadığı öğrenildi. İkilinin ilişkisi sosyal medya hesaplarından ortaya çıktı.

Gazeteci Hakan Kanburoğlu’nun haberine göre 35 yaşındaki İrem Derici, kendisinden 6 yaş küçük olan eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a aşık oldu. İkilinin ilişkisi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımla ortaya çıktı. Işıktutan ve Derici, hesaplarından kahvaltı masasının fotoğrafını paylaşarak birlikte olduklarını ortaya çıkardı. Öte yandan Derici’nin yeni aşkının eski sevgilisi Cem Belevi’nin yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Derici ile ilişkileri ihanet nedeniyle biten Belevi ve Işıktutan, önceki gün birlikte Galatasaray maçını izlemeye gitmişti.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Atakan Işıktutan 1994 yılında doğdu. 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı.

2013 yılında basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit ile tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışlarına katılmış ve başarı göstermiştir. 2018 yılında düzenlenen son şampiyonada kendi kategorisinde 1., aynı yıl düzenlenen Türkiye Kürek Şampiyonasında ise 2. olmuştur. Diksiyon ve oyunculuk eğitimi de aldı.

İrem Derici

Atakan Işıktutan

hasanbeyli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu